Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Şirket profili


Anex Sanayi (HK) Limited 2005 yılında kurulan şirket, inşaat alanında yenilikçi makine üzerinde duruluyor, biz son 6 yıldır oluşturma makinesi için araştırma ve geliştirme ile ilgili olmuştur ve firmamız 3 buluş patentleri düzenliyor.

Otomatik Rendering makine imalatı / bina endüstrisi için idealdir otomatik render makinenin bir tür belki de eşsiz ve olduğunu. Her uygulamaya uygun değişken ve ayarlanabilir kalınlık ile pürüzsüz, düz bir yüzey getiriyor geleneksel çimento harcı ile çalışır.

Şu anda ajanları / bayi olarak Küresel ortaklar için arıyorlar. Biz her zaman standartlarını yükseltmek ve ürünün maliyetini en aza indirmek için çalışacağız. Amacımız "Kazan-Kazan" durum için ortaklarımız için faydalarını maksimize etmektir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
EZ RENDA
ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : EZ RENDA

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 10 Million-11 Million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Duvar işleme makinesi satış için iyi kalite Duvar işleme makinesi satış için iyi kalite Duvar işleme makinesi satış için iyi kalite Duvar işleme makinesi satış için